KnockOut Boxing Night XXI

KnockOut Boxing Night XXI

Już 30 kwietnia na gali Knockout Boxing Night 21 w Wałczu do ringu powróci dwukrotny mistrz świata, wałczanin oraz jeden z najwybitniejszych polskich pięściarzy – Krzysztof Głowacki. Knockout Boxing Night 21 bilety na galę boksu w Wałczu już dostępne.

Knockout Boxing Night karta walk

Popularny Główka (31-3, 19KO) ostatnią walkę w Polsce stoczył prawie cztery lata temu! W tym czasie zwyciężył w Chicago z Maksimem Własowem, stoczył ciężki, choć przegrany bój z aktualnym mistrzem wagi Cruiser – Lawrencem Okolie oraz wystąpił w skandalicznym pojedynku z Mairisem Briediesem zakończonym kontrowersyjnym przerwaniem przez sędziego. 

W Wałczu wystąpią również: Mateusz Tryc (13-0, 7KO), który w swojej ostatniej, grudniowej walce pokonał “argentyńską bestię” Javiera Maciela od razu meldując się w pierwszej trzydziestce światowego rankingu Boxrec oraz niepokonany talent wagi superśredniej – Kamil Bednarek (10-0, 6 KO).

Kibice będą mogli obejrzeć również ringowy debiut Tobiasza Zarzecznego, który niedawno podpisał kontrakt z grupą Knockout Promotions stając się najmłodszym w historii tej dyscypliny zawodowym pięściarzem.

Współorganizatorem gali KBN21 jest miasto Wałcz, a głównym partnerem – Eagle Laser.

Powiązane zdjęcia:

Close Menu