POLITYKA PRYWATNOŚCI


BoxingPhotos.pl szanuje prawo użytkowników do prywatności i ochrony ich danych osobowych. Niniejsze zasady dotyczą aktywności każdego użytkownika w serwisie BoxingPhotos.pl. Warunki świadczenia usług i licencji mają pierwszeństwo przed niniejszą polityką prywatności i mają zastosowanie do wszelkich form działalności komercyjnej. Strony, do których prowadzą linki z serwisu BoxingPhotos.pl mogą mieć inną politykę prywatności od niniejszej. Jakkolwiek dokładamy starań, aby zewnętrzne linki prowadziły do stron o bezpiecznych treściach oraz  zgodnej z prawem polityce prywatności, BoxingPhotos.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za inne warunki polityki prywatności i zachęca użytkowników do zapoznania się z nimi.

Niniejsze strony są zarządzane przez BoxingPhotos.pl. Poprzez korzystanie z niniejszych stron użytkownik rozumie i akceptuje, że:
1) Informacje zebrane na niniejszej stronie mogą być przechowywane bez ograniczeń czasowych oraz wykorzystywane zgodnie z prawem
2) BoxingPhotos.pl może wykorzystywać te informacje w różnych celach, w tym do celów marketingu bezpośredniego (chyba, że użytkownik zaznaczy, iż nie chce otrzymywać materiałów marketingowych od BoxingPhotos.pl);
3) BoxingPhotos.pl może ujawnić te informacje dostawcom usług, jeśli zajdzie taka konieczność, np. firmom pośredniczącym w realizacji płatności, przechowującym dane, itp. Te strony trzecie nie są uprawnione do wykorzystania informacji na temat użytkowników w jakichkolwiek celach nie związanych z działalnością BoxingPhotos.pl. Korzystamy z usług zewnętrznego operatora płatności oraz firmy kurierskiej.
4) Zastrzegamy sobie prawo do ujawnienia danych osobowych użytkowników jeśli zaistnieje taka prawna konieczność lub gdy działając w dobrej wierze uznamy, że jest to konieczne do przeprowadzenia postępowania prawnego, odpowiedzi na roszczenia lub skargi, ochrony praw, własności lub bezpieczeństwa naszej firmy, jej pracowników, klientów i opinii publicznej.

Informacje zebrane za pośrednictwem niniejszej strony


Gdy użytkownik odwiedza naszą stronę, niektóre informacje, jak np. strona, z której użytkownik trafił do serwisu BoxingPhotos.pl, adres IP, informacje o przeglądarce internetowej itp, są zbierane automatycznie, w ramach funkcjonowania niniejszej strony. Nasza strona korzysta z cookies – małych plików tekstowych z informacjami wysyłanymi przez stronę BoxingPhotos.pl do komputera klienta podczas przeglądania niniejszej strony. Więcej informacji w sekcji “Cookies” poniżej. W niektórych przypadkach możemy poprosić o podanie informacji w formularzu online. Na przykład, możemy poprosić o nazwę użytkownika, hasło, pełne imię i nazwisko, numer telefonu, adres email i pocztowy lub inne informacje w formularzu rejestracyjnym. Podanie informacji w formularzach online jest zawsze dobrowolne i nie ma obowiązku wypełniania któregokolwiek z formularzy. Jeśli jednak użytkownik zdecyduje nie wypełniać formularzy rejestracyjnych, niektóre produkty i usługi mogą być dla niego niedostępne.

Wykorzystanie informacji


Informacje zbierane online są przechowywane bezterminowo i wykorzystywane w różnych celach, w tym do obsługi klientów, rozwoju produktów i usług, działań marketingu bezpośredniego i analiz marketingowych, poprawiania użyteczności strony i dostosowywania selekcji fotografii do potrzeb indywidualnych użytkowników.

Dane kontaktowe


Możesz skontaktować się z nami drogą mailową pod adresami:
Sprawy ogólne, współpraca: office@boxingphotos.pl
Sprawy techniczne: support@boxingphotos.pl
Sprawy dotyczące zakupów: sales@boxingphotos.pl
lub telefonicznie pod numerem: +48 797 396 686

Powiązane zdjęcia:

Close Menu